menuordersearch
asanwebsite.net

طراحی سایت شرکتی با قالب صبا , قالب شرکتی صبا ,

تخفیف ویژه طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی با قالب صبا
...

طراحی سایت شرکتی با قالب صبا

(0)
(0)

قالب شرکتی صبا

رنگ و مدل
قالب شرکتی صبا
گارانتی :
پشتیبانی نرم افزاری دائمی رایگان
تعداد عدد
قیمت
2,200,000 تومان
قیمت برای شما
2,100,000 تومان

معرفی قالب شرکتی صبا

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با سایت سازآسان وب سایت

 

طراحی سایت شرکتی ، مناسب برای معرفی خود و زمینه فعالیتتان می باشد. در شرکت طراحی سایت آسان وب سایت امکان طراحی سایت شرکتی حرفه ای بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و در یک دقیقه وجود دارد.

قالب شرکتی صبا از نمونه قالب های مجموعه قالب های طراحی وب سایت شرکتی است که با ظاهری شکیل تمامی قسمت های مورد نیاز شما را برای معرفی مجموعه تان در اختیارتان قرار می دهد. فقط کافی است از عکس های مناسب و زیبایی استفاده کنید تا به ظاهر مورد نظر و دلخواه سایتتان برسید.

 

هم اکنون برای مشاهده قالب صبا کلیک کنید :

 

 

مشاهده دموی قالب شرکتی صبا

 

 

 

امکانات طراحی سایت شرکتی با آسان وب سایت

 

تمامی قالب های ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت آسان وب سایت ، ریسپانسیو و سازگار در انواع گوشی تلفن همراه و تبلت هستند.

 

پس از طراحی سایت :

  • امکان تغییر رایگان قالب در بین قالب های سایت های شرکتی برای شما وجود دارد
  • کد کامل قالب در پنل مدیریت در اختیارتان قرار می گیرد و در صورت آشنایی با کد html می توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید
  • اگر با کد قالب آشنایی ندارید می توانید درخواست دهید تا شرکت آسان وب سایت به صورت سفارشی تغییرات مد نظرتان را انجام دهد

نحوه طراحی سایت با آسان وب سایت 

  • روند طراحی سایت با سایت ساز آسان وب سایت ، به صورت نرم افزاری و اتوماتیک انجام می گردد و قیمت مناسب طراحی سایت با آسان وب سایت نیز به همین علت می باشد.

 

  • شما با خرید وب سایت از سایت ساز آسان وب سایت ، یک پنل مدیریت حرفه ای و فارسی مختص خودتان با امکانات کامل + 100 مگابایت فضای میزبانی رایگان + نمایش وب سایت بر روی قالب مورد نظرتان ، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. پس از طراحی سایت ، امکان تغییر رایگان قالب از بین قالب های شرکتی آسان وب سایت برای شما وجود دارد.

 

  • طراحی وب سایت شرکتی شما با شرکت طراحی سایت آسان وب سایت بلافاصله پس از خرید انجام می شود و آدرس ورود به پنل مدیریت وب سایتتان به ایمیل شما ارسال می گردد.

 

هم اکنون می توانید برای طراحی سایت شرکتی خود با سایت ساز آنلاین آسان وب سایت اقدام نمایید . فقط کافی است قالب صبا را به سبد خریدتان اضافه کنید.

info[AT]asanwebsite[DOT]net

طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت ساز فروشگاه ساز اینترنتیفروشگاه ساز